KONST / Litografier / Litografier 11755508
nr 1175 5508
Litografier
2 st, Oidentifierad konstnär, Fiskar, signerad, motivet: 12x9
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:54:35
150 kr